Yazılar

Ankara Özel Ambulans

Ankara Özel Ambulans

Ankara Özel Ambulans; kaliteli bir hizmet için biz de Hasta Nakil Ambulans olarak özel ambulans ücretlerimizi en cazip fiyatlar çerçevesinde her türlü trafikte dahi son derece hızlı bir şekilde aşılarak istenilen adrese ulaşılabilmekte vede ilk olarak hastaya yerinde müdahale edildikten sonra da hızlı bir şekilde hastaneye ulaşırız.

Özel Ambulans hizmeti, firmamızın ambulans hizmetinden yararlanmak isteyen kişilere uyguladığı bir yöntemdir. Özel ambulanslar, gerek acil ambulans ihtiyacında gerekse hasta nakli ihtiyacında kusursuz hizmet vermek üzere tasarlanmışlardır.

Çağrı merkezlerimiz, istasyonlar, ambulanslar ve ekiplerimiz haberleşme amacıyla telsizler kullanılırlar. Ambulans servisleri ve özel hastane ambulansları tarafından kullanılan telsiz frekansı il ambulans servisi komuta ve kontrol merkezine bildirilir. Ambulans servisleri ve özel hastaneler tarafından kullanılan ambulanslarda araç takip cihazı bulunur. Bu cihazlar il ambulans servisi komuta kontrol merkezinde kullanılan dijital operasyon yönetim sistemine entegredir. Çağrı; hasta veya yaralının kendisi, yakını veya üçüncü bir şahıs ile olağan dışı durumlarda müdürlük tarafından, şahsen başvuru veya haberleşme araçları ile yapılır.

Kiralık Ambulans hizmeti eksiksiz olarak sunulması gereken bir hizmet türüdür. Hasta Nakil Ambulans olarak, bu hizmeti koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine sadık kalarak sunmaktayız. Firmamız, kiralık ambulansları sağlık personelli veya personelsiz olarak sağlamaktadır. 

Ankara Hasta Nakil Ambulans

Hasta Nakil Ambulansı hizmetinde araçların gerekli donanımlara sahip olması esastır. Hasta nakil ambulanslarının Kara Yolu Trafik Kanunu’na Hasta Nakil olmasına, ilk kez ambulans ruhsatı alacak araçların da beş yaşından fazla olmamasına dikkat edilmelidir. Hasta Nakil Ambulans olarak bu şartları sağlayarak güncelleşen kanunları takip etmekteyiz. 

Akyurt Özel Ambulans, Altındağ Özel Ambulans, Ayaş Özel Ambulans, Bala Özel Ambulans, Beypazarı Özel Ambulans, Çamlıdere Özel Ambulans, Çankaya Özel Ambulans, Çubuk Özel Ambulans, Elmadağ Özel Ambulans, Etimesgut Özel Ambulans, Evren Özel Ambulans, Gölbaşı Özel Ambulans, Güdül Özel Ambulans, Haymana Özel Ambulans, Kalecik Özel Ambulans, Kazan Özel Ambulans, Keçiören Özel Ambulans, Kızılcahamam Özel Ambulans, Mamak Özel Ambulans, Nallıhan Özel Ambulans, Polatlı Özel Ambulans, Pursaklar Özel Ambulans, Sincan Özel Ambulans, Şereflikoçhisar Özel Ambulans ve Yenimahalle Özel Ambulans olmak üzere Hasta Nakil Ambulans olarak Ankara Özel Ambulans, Ankara Hasta Nakil Ambulans, Ankara Acil Ambulans, Organizasyon Ambulans, Kiralık Ambulans ve Şehirler Arası Ambulans hizmetleri vermekteyiz.